Kategorie

O firmie


P.H.U "Santechnika" jest firmą istniejącą od 1994r. Oferta firmy Santechnika obejmuje: sprzedaż, dystrybucję i doradztwo z zakresu branży sanitarnej. Ideą która przyświeca właścicielom firmy jest zapewnienie klientowi produktu o najwyższej jakości po przestępnej cenie. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze dlatego też nie skupiamy się jedynie na sprzedaży, a wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych kontrahentów oferujemy również specjalistyczne, nieodpłatne doradztwo i pomoc przy wyborze optymalnego rozwiązania dla poszczególnych klientów


Nasz asortyment stanowią między innymi:
- kabiny natryskowe
- brodziki, wanny blaszane i akrylowe
- meble łazienkowe
- baterie łazienkowe i kuchenne
- zlewozmywaki blaszane i granitowe
- komory gospodarcze
- armatura sanitarna
- stelaże podtynkowe
- grzejniki łazienkowe i pokojowe
- wyroby sanitarne

 

Pragniemy tu nadmienić, iż cechuje nas profesjonalizm wynikający z wieloletniego doświadczenia w branży sanitarnej. Nasze możliwości pozwalają nam na utrzymanie wysokich stanów magazynowych toteż terminowość dostaw jest kolejną wizytówką firmy. Zatrudniony personel stale podnosi swoje kwalifikacje i dba o to aby nasz klient otrzymał produkt najwyższej jakości, posiadający wymagane certyfikaty i atesty.

 

 

Na dzień dzisiejszy posiadamy w swojej ofercie produkty najbardziej renomowanych producentów z kraju i zagranicy, takich jak:

                            

   

 

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem.